Home2019-07-10T21:21:15+00:00

AKTUALNO!!!

Održana redovna Skupština SZGL

December 14th, 2018|

U četvrtak 13. prosinca održana je redovna skupština Sportske zajednice na kojoj su doneseni rebalans za 2018. i Financijski plan za 2019. godinu. Cijelokupno priopćenje možete skinuti i pročitati u rubrici dokumenti ili pod aktualnim [...]

Održana 5. sjednica IO SZGL

December 10th, 2018|

U petak 07. prosinca održana je 5. sjednica IO SZGL. Cijelokupno priopćenje možete skinuti i pročitati u rubrici dokumenti ili pod aktualnim dokumentima koji se nalaze sa lijeve strane.       

Završila 11. Olimpijada OŠ Labinštine!

November 14th, 2018|

Danas je na gradskom stadionu održano natjecanje u atletici za starije razrede čime je okončana 11. Olimpijada OŠ Labinštine. Standardno su zadnji dan najbolji bili učenici iz Ivo Lola Ribar sa 6 zlata, ali i [...]

Održana 4. sjednica IO SZGL

November 12th, 2018|

U petak 09. studenog održana je 4. sjednica IO SZGL. Analizirane su stavke u financijskom planu, te se razgovaralo o Programu javnih potreba u sportu za 2019. godinu, kao i o ulaganjima u sportsku infrastrukturu. [...]

Svečano otvorena 11. Olimpijada OŠ Labinštine!

October 26th, 2018|

U predivnom ambijentu Sportskog centra Franko Mileta, Gradonačelnik Grada Labina Valter Glavičić, pred 1000 školaraca svečano je otvorio 11. Olimpijadu osnovnih škola Labinštine. […]

IZBOR SPORTAŠA

Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Rudan Labin“ – 21 glas ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 17 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA: Rukometni klub „RUDAN LABIN“ – seniori – 20 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA u mlađim uzrastima: MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“ – 12 glasova

Najveća muška sportska nada: ALAN TURSUNOVIĆ – Kickboxing klub „Budokai Labin“ – 11  glasova

Najveća ženska sportska nada: GAIA BRUNA UŽIČANIN – Atletski klub „Albona“ –16 glasova

Najuspješniji trener: ILIJA LOVRINOVIĆ – RK „Rudan Labin“ – 17 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

Lukas Jakovljević – JK „Ippon“

  • Za srebrnu medalju na PH u judu

Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“

  • Za brončanu medalju na EP u kickboxingu

Mateo Načinović

  • za zlatnu medalju sa SP u boćanju

Par Nives Jelovica/Tanja Grubiša

  • za brončanu medalju na SP u boćanju

Košarkaški klub „Rudar“

  • za 1. mjesto u A2 HKL zapad

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Ratko Milevoj – dugogodišnji nogometni sportski radnik

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Matija Benčić– Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Karlo Kos, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  2. Branko Biočić– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  3. Robi Fonović– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  4. Adriano Šćulac– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  5. Silvana Fable– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  6. Nenad Čakić– Fran Mileta, Ivana Knapić, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Romano Grižančić.
  7. Edi Kodrin– Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Alan Tursunović, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  8. Roberto Bembić– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Gaia Bruna Užičanin, Romano Grižančić.
  9. Marko Batelić– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  10. Doris Belušić– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  11. Bojan Baznik – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Josip Faraguna.
  12. Zdenko Batinić– Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  13. Denis Alićajić – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  14. Ljubomir Vilić –Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Niko Franković, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  15. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  16. Romano Grižančić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  17. Dario Milevoj – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Karlo Kos, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  18. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  19. Mauro Vidali – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  20. Danijel Pizentić – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, dječaci JK „Ippon“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Vedran Pizentić.
  21. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, dječaci RK „Rudan Labin“, nije dao glas za mušku nadu, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  22. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Mladi rudar“ – 10 glasova ocjenjivačkog suda
Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 18 glasova
NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Boćarski klub „LABIN“ – seniorke – 20 glasova
NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim uzrastima: MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“ – 10 glasova
Najveća muška sportska nada: PETAR DUNDARA – Judo klub „Ippon“ – 10 glasova
Najveća ženska sportska nada: PAOLA ŠIROL – Judo klub „Ippon“ – 10 glasova
Najuspješniji trener: ROMANO GRIŽANČIĆ – BK „Labin“ – 16 glasova
Dodjeljena su i 4 posebna priznanja:
Ivana Knapić – AK „Albona“
– Za trostruki naslov prvakinje Hrvatske u atletici
Alan Tursunović – KBK „Budokai Labin“
– Za trostruki naslov prvaka Hrvatske u kickboxingu
Malonogometni klub „Albona“ (danas MNK „Albona Potpićan ’98“) – za 30 godina postojanja i rada
Kickboxing klub „Budokai Labin“ – za 40 godina postojanja i rada
NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO dodjeljena je g. Zlatku Arapoviću, dugogodišnjem rukometnom sportskom radniku.
Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:
1. Elvis Uravić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić
2. Branko Biočić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić
3. Robi Fonović – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić
4. Adriano Šćulac – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić
5. Silvana Fable – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić
6. Edi Kodrin – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Paola Širol, Romano Grižančić.
7. Dino Škopac – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić.
8. Remzo Zalihić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić
9. Josip Štemberga – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Romano Grižančić
10. Roberto Gobo – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Alan Tursunović, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
11. Dalibor Zupičić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
12. Teuta Jakupović – Edis Kurtić, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Ervin Kiršić.
13. Nikol Boneta – Ricardo Bolterstein, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.
14. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić
15. Romano Grižančić – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Manola Miletić, Ervin Kiršić.
16. Dario Milevoj – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Leo Dragovina, Paola Širol, Romano Grižančić
17. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, nije glasao za nadu, Romano Grižančić.
18. Mauro Vidali – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
19. Tomislav Martinčić – Ricardo Bolterstein, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.
20. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Ilija Lovrinović.
21. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić.

Najuspješniji sportaš: MARINO FARAGUNA – KBK „Budokai Labin“ – 10 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: IVANA KNAPIĆ – AK „Albona“– 13 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: RK „MLADI RUDAR“ – seniori – 10 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa u mlađim urastima: MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“ – 17 glasova

Najveća muška sportska nada: KRISTIAN BEMBIĆ – NK „Rudar“ – 11  glasova

Najveća ženska sportska nada: MATEA PERŠIĆ – ŽRK „Rudar“ –13 glasova

Najuspješniji trener: ROMANO GRIŽANČIĆ – BK „Labin“ – 13 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

KATA team JK „Ippon” –  Za srebrnu medalju na seniorskom prvenstvu Hrvatske u katama

Filip Grbić – KBK „Budokai Labin“ – Za nastup u Reprezentaciji Hrvatske, te zlato i četiri bronce na PH

Alan Tursunović – KBK „Budokai Labin“ – Za zlato i dva srebra na PH

Josip Faraguna – KBK „Budokai Labin“ – Za dugogodišnji uspješan rad u labinskom sportu

Miljenko Grozdanić – AK „Albona“ – Za dvostruki naslov ukupnog pobjednika Istarske zimske lige u trčanju

Tanja Grubiša – BK „Labin“ – Za nastup u reprezentaciji Hrvatske na SP u boćanju

Fran Mileta – RK „Mladi rudar” – Za nastupe za mlađekadetsku reprezentaciju Hrvatske u rukometu

Boćarski klub „Labin“ – seniorke – Za osvojeno 2. mjesto u 1. HŽBL

Nogometni klub „Iskra“ – Za dvostruki naslov prvaka u 2. ŽNL

Judo klub „Ippon“ – za 20 godina postojanja i rada

Dodjeljena su i četiri posebna priznanja sportašima koji su ponikli u našim klubovima, a sada u drugim sredinama postižu reprezentativne uspjeh:

BARBARA BELUŠIĆ – bivša članica AK „Albona“, a sada AK „Istra Pula“ – za osvojenu brončanu medalju na ekipnom svjetskom prvenstvu u trčanju na 50 km

ANDREJ PRSKALO – bivši član NK „Rudar“, a sada NK „Rijeka“– za nastup u seniorskoj nogometnoj reprezentaciji Hrvatske.

MATEO NAČINOVIĆ – bivši član BK „Labin“, a sada BK „Vargon“ Rijeka – za osvojenu brončanu medalju na SP U18 u boćanju

LUKA STEPANČIĆ – bivši član RK „Mladi rudar“, a sada RK „PSG“ – za nastup na Olimpijskim igrama – drugi labinski olimpijac u povjesti.

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Sergio Stemberga – dugogodišnji nogometni trener i sportski radnik

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Elvis Uravić– Igor Juričić, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Tara Verbanac, Romano Grižančić
  2. Branko Biočić– Igor Juričić, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  3. Robi Fonović– Marino Faraguna, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  4. Adriano Šćulac– Igor Juričić, Tanja Grubiša, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  5. Silvana Fable– Luka Paliska, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Matea Peršić, Ilija Lovrinović.
  6. Josip Štemberga– Mario Ratkajec, Tanja Grubiša, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  7. Elvis Kubaj– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke BK „Labin“, mlađi kadeti RK „Mladi Rudar“, Alan Tursunović, Tara Verbanac, Romano Grižančić.
  8. Nenad Borić– Marino Faraguna, Ivana Knapić, KATA team JK „Ippon“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Mateo Blažina, Matea Peršić, Diego Datos.
  9. Vedran Kovačević– Igor Juričić, Ivana Knapić, NK „Rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Tara Verbanac, Franko Čupić.
  10. Zlatko Arapović – Igor Juričić, Tanja Grubiša, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Mateo Blažina, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  11. Dean Sošić– Marino Faraguna, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Tara Verbanac, Romano Grižančić.
  12. Edi Zupičić – Marino Faraguna, Ivana Knapić, ŽRK „Rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Tara Verbanac, Romano Grižančić.
  13. Silvija Jakovčić –Mario Ratkajec, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađi kadeti RK „Mladi Rudar“, Mateo Blažina, Tara Verbanac, Ilija Lovrinović.
  14. Đulijano Kos – Marino Faraguna, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  15. Romano Grižančić – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Matea Peršić, Josip Faraguna.
  16. Dario Milevoj – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Tara Verbanac, Josip Faraguna.
  17. Đanluka Miletić – Igor Juričić, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  18. Mauro Vidali – Marino Faraguna, Natali Zahtila, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Matea Peršić, Diego Datos.
  19. Tomislav Martinčić – Igor Juričić, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Edib Jagodić, Paola Širol, Romano Grižančić.
  20. Patrik Franković – Mario Ratkajec, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Matea Peršić, Romano Grižančić.
  21. Siniša Verbanac – Marino Faraguna, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Kristian Bembić, Matea Peršić, Ervin Kiršić.

Najuspješniji sportaš: ANTONIO MILEVOJ – JK „Kvarner“ – 18 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: TANJA GRUBIŠA – BK „Labin“– 19 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: RK „MLADI RUDAR“ – seniori – 11 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa u mlađim uzrastima: JUNIORI NK „RUDAR“ – 19 glasova

Najveća muška sportska nada: DOMAGOJ JOSIP KUBAJ – BK „Rudar“ – 10  glasova

Najveća ženska sportska nada: FRANCESCA PAPPALARDO – AK „Albona“ – 17 glasova

Najuspješniji trener: VLADO MATIJEVIĆ – JK „Kvarner“ – 9 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

1.      KATA team JK „Ippon“ (Danijel i Vedran Pizentić)

–       Za nastup u reprezentaciji i zlatnu i srebrnu medalju sa PH u judo katama

2.      Petar Dundara – JK „Ippon“

–       Za dvije bronce sa PH u judu za starije dječake i kadete

3.      Ricardo Bolterstein – JK „Ippon“

–       Za broncu sa PH u judu za kadete

4.      Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“

–       Za nastup u reprezentaciji i tri medalje sa PH u kickboxingu

5.      Filip Grbić – KBK „Budokai Labin“

–       Za nastup u reprezentaciji i četiri medalje sa PH u kickboxingu

6.      Dean Sošić – TK „Albona Extreme“

–       Za dvije medalje sa PH u triatlonu i prvi Labinjan koji je postao IRONMAN

7.      Ivan Stanić – TK „Albona Extreme“

–       Prvi Hrvat koji je istrčao 6 najvećih svjetskih maratona

8.      Ivana Knapić – AK „Albona“

–       Za nastup u reprezentaciji Hrvatske u atletici, dvije medalje sa PH i osvajanje Kupa Hrvatske

9.      Fran Mileta – RK „Mladi rudar“

–       Član mlađekadetske reprezentacije Hrvatske u rukometu

10.  Romano Grižančić – BK „Labin“

–       Član stručnog stožera ženske reprezentacije Hrvatske u boćanju

11.  NK „Iskra“ – 60 godina postojanja i rada

12.   NK „Rudar“ – 70 godina postojanja i rada

Dodjeljena su i dva posebna priznanja sportašima koji su za klubove izvan Labina postigli velike svjetske uspjehe, ali su istovremeno članovi labinskih klubova u drugim sportovima, te naši sugrađani:

1.      LUKA PALISKA – član Triatlon kluba „Pula“ i AK „Albona“ – za osvojenu brončanu medalju na svjetskom juniorskom prvenstvu u triatlonu

2.      DILAN MILETA – član SRD „Galeb“ iz Raše, te labinskih klubova NK „Iskra“ i RK „Mladi rudar“ – za osvojenu zlatnu medalju na SP u ribolovu.

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Ivan Sprčić – dugogodišnji rukometni i teniski trener

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Elvis Uravić– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  2. Branko Biočić– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  3. Robi Fonović– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  4. Adriano Šćulac– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  5. Silvana Fable– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  6. Josip Štemberga– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna
  7. Franko Zidarić– Antonio Milevoj, Natali Zahtila, seniori NK „Iskra“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ervin Kiršić.
  8. Goran Vlačić– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Marin Dukić, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  9. Mauricio Kožljan– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  10. Fabio Stemberga – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  11. Lorena Kogej– Antonio Milevoj, Natali Zahtila, seniorke ŽRK „Rudar“, ml. kadetkinje ŽRK „Rudar“, Marin Dukić, Ivana Vrkić, Ervin Kiršić.
  12. Amit Tefik – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  13. Lučano Sošić –Dean Sošić, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  14. Đulijano Kos – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  15. Romano Grižančić – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna.
  16. Dario Milevoj – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Toni Baskijera, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  17. Đanluka Miletić – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  18. Mauro Vidali – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Ivana Vrkić, Vlado Matijević.
  19. Tomislav Martinčić – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, stariji dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Danijel Pizentić.
  20. Patrik Franković – Alen Griparić, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, juniori NK „Rudar“, Marin Dukić, Ivana Vrkić, Vlado Matijević.
  21. Siniša Verbanac – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.

Najuspješniji sportaš: LUKA PALISKA – AK „Albona“ – 20 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: MATEA KELENTRIĆ – ŽRK „Rudar“– 15 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA: ŽRK „Rudar“ – seniorke – 8 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA u mlađim kategorijama: Kadeti NK „Rudar“ – 15 glasova

Najveća muška sportska nada: FRAN MILETA – RK „Mladi rudar“ i FILIP GRBIĆ – KBK „Budokai Labin“ – obojica po6 glasova

Najveća ženska sportska nada: LEONA ŠUMBERAC – ŽRK „Rudar“ – 11 glasova

Najuspješniji trener: IVICA ZUBAC – RK „Mladi rudar“ – 12 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

1.      Danijel i Vedran Pizentić – JK „Ippon“

–       Za nastup u reprezentaciji i zlatnu medalju sa PH u judo katama

2.      Ana Elena Zustović – AK „Albona“

–       Za zlato i broncu sa PH u atletici za mlađe kadetkinje

3.      Petar Dundara – JK „Ippon“

–       Za srebro sa PH u judu za dječake

4.      Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“

–       Za nastup u reprezentaciji i srebro i broncu sa PH u kickboxingu

5.      Lučano Sošić – TK „Albona Extreme“

–       Za četverostruki naslov prvaka Hrvatske u raznim disciplinama triatlona u kateg. 60+

6.      Ivana Knapić – AK „Albona“

–       Za nastup u reprezentaciji Hrvatske u atletici

7.      Predrag Nikolić – SRK „Alba“

–       Prvi Hrvat koji je završio jednu od najtežih utrka na svijetu „Tor des giants“ u dužini 330 km

8.      TK „Rabac“ – Za plasman u jedinstvenu Prvu hrvatsku tenisku ligu

9.      SRK „Alba“ – za izuzetan doprinos na polju sportske rekreacije

10.   RK „Mladi rudar“ – 60 godina rukometa u Labinu

11.   ŽRK „Rudar“ – 60 godina rukometa u Labinu

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Sergio Verbanac i g. Franko Mileta – posthumno.

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Elvis Uravić– Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti NK „Rudar“, Josip Maksenčuk, Ana Elena Zustović, Ivica Zubac.
  2. Branko Biočić– Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, juniori NK „Iskra“, Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
  3. Robi Fonović– Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar“, Dječaci RK „Mladi Rudar“, Filip Grbić, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
  4. Adriano Šćulac– Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti NK „Rudar“, Antonio Milevoj, Ana Elena Zustović, Ivica Zubac.
  5. Eni Babić– Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti NK „Rudar“, Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Ivica Zubac.
  6. Josip Štemberga– Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori TK „Rabac“, Kadeti NK „Rudar“, Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Josip Faraguna
  7. Alen Paliska– Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti NK „Rudar“, Josip Maksenčuk, Leona Šumberac, Ivica Zubac..
  8. Ervin Kiršić– Luka Paliska, Matea Kelentrić, judo par u katama, Kadeti NK „Rudar“, Petar Dundara, Ana Elena Zustović, Franko Čupić.
  9. Željko Gajica– Luka Paliska, Matea Kelentrić, senior RK „Mladi Rudar“, Dječaci RK „Mladi Rudar“, Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
  10. Denis Fable – Luka Paliska, Matea Kelentrić, judo par u katama, Kadeti NK „Rudar“, Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Josip Faraguna.
  11. Silvija Jakovčić– Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
  12. Valdi Šumberac – Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti NK „Rudar“, Josip Maksenčuk, Leona Šumberac, Franko Čupić.
  13. Paula Veličkovski –Marino Faraguna, Tanja Grubiša, Judo par u katama, juniori NK „Iskra“, Petar Dundara, Ana Elena Zustović, Danijel Pizentić.
  14. Đulijano Kos – Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori TK „Rabac“, Kadeti NK „Rudar“, Antonio Milevoj, Leona Šumberac, Franko Čupić.
  15. Romano Grižančić – Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti NK „Rudar“, Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Josip Faraguna.
  16. Dario Milevoj – Luka Paliska, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti NK „Rudar“, Filip Grbić, Ana Elena Zustović, Franko Čupić.
  17. Đanluka Miletić – Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniori TK „Rabac“, Kadeti NK „Rudar“, Antonio Milevoj, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
  18. Mauro Vidali – Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti NK „Rudar“, Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
  19. Tomislav Martinčić – Luka Paliska, Matea Kelentrić, Judo par u katama, Kadeti JK „Kvarner“, Petar Dundara, Ana Elena Zustović, Danijel Pizentić.
  20. Patrik Franković – Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar“, Dječaci RK „Mladi Rudar“, Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.
  21. Siniša Verbanac – Luka Paliska, Matea Kelentrić, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti NK „Rudar“, Fran Mileta, Leona Šumberac, Ivica Zubac.

Najuspješniji sportaš: MARINO FARAGUNA – KBK „Budokai Labin“ – 13 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: TANJA GRUBIŠA – BK „Labin“– 17 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: ŽRK „RUDAR“ – seniorke – 10 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa u mlađim uzrastima: KADETI JK „KVARNER“ – 21 glas

Najveća muška sportska nada: DAVID MEDANČIĆ – JK „Kvarner“ – 14 glasova

Najveća ženska sportska nada: IVANA KNAPIĆ – AK „Albona“ i ŽRK „Rudar“ – 18 glasova

Najuspješniji trener: IVICA MATIJEVIĆ – JK „Kvarner“ – 19 glasova

Važno je napomenuti da je ove godine, nakon puno vremena, Labin imao dva svoja sportaša nominirana i na Izboru najboljih sportaša županije – Tanja Grubiša i kadeti JK „Kvarner“

POSEBNA PRIZNANJA:

1.      Luka Stepančić    –       Za brončanu medalju na SP u rukometu 2013. Godine

2.      Franko Zidarić    –       Za 20 godina rada u AK „Albona“ i veliki doprinos u razvoju sporta Grada Labina

3.      Anthony Jurman – RK „Mladi rudar“    –       Za poziv u mlađekadetsku reprezentaciju Hrvatske

4.      Korado Juričić – RK „Mladi rudar“     –       Za poziv u juniorsku reprezentaciju Hrvatske

5.      Arian Agušaj/Matija Martinčić – JK „Ippon“    –       Za osvojenu brončanu medalju na seniorskom prvenstvu Hrvatske u katama.

6.      Franka Fonović – KBK „Budokai Labin“    –       Za nastup u reprezentaciji Hrvatske i za zlatnu medalju sa PH u lightcontactu za kadetkinje

7.      AK „Albona“    –       Za 20 godina postojanja i rada

8.      JK „Kvarner“    –       Za 40 godina postojanja i rada

9.      NK „Rabac“    –        Za 50 godina postojanja i rada

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Petar Rubinić – osnivač JK „Kvarner“

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Elvis Uravić– Igor Juričić, Natali Zahtila, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Antonio Pavlić, Ivana Knapić, David Medančić.
  2. Nenad Čakić– Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  3. Branko Biočić– Korado Juričić, Natali Zahtila, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  4. Robi Fonović– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  5. Adriano Šćulac– Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  6. Eni Babić– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  7. Josip Štemberga– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, Antonio Pavlić, Franka Fonović, Josip Faraguna
  8. Sergio Verbanac– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  9. Luka Sinković– Marino Faraguna, Natali Zahtila, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Paola Miletić, Ivica Matijević
  10. Barbara Belušić– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  11. Moreno Franković – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  12. Edi Juričić– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  13. Ljubomir Vilić – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  14. Đulijano Kos – Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  15. Romano Grižančić – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Josip Faraguna
  16. Alen Paliska – Igor Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  17. Đanluka Miletić – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić,nije glasao za žensku nadu, Ivica Matijević.
  18. Ksenija Vidali – Marino Faraguna, Natali Zahtila, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  19. Tomislav Martinčić – Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  20. Patrik Franković – Igor Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  21. Siniša Verbanac – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.

Najuspješniji sportaš: ALEKSANDAR GRAH – TK „Albona Extreme” – 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: KATARINA CUKARIĆ – jedina nominirana

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: TK „Rabac” – seniori – 12 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice 2000. ŽRK „Rudar” – 18 glasova

Najveća muška sportska nada: MATEO NAČINOVIĆ – BK «Labin» – 11 glasova

Najveća ženska sportska nada: ANTEA KOGEJ – ŽRK „Rudar” – 12 glasova

Najuspješniji trener: IVAN SPRČIĆ – ŽRK „Rudar” – 10 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

1. Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin”

– Za nastup u reprezentaciji Hrvatske na SP u fullcontactu i za zlatnu medalju sa PH u lightcontactu

2. Franka Fonović – KBK „Budokai Labin”

– za srebrnu medalju sa PH u lightcontactu za juniorke

3. Luka Paliska – AK „Albona”

– Za brončanu medalju sa kadetskog PH i osvajanje kadetskog Kupa Hrvatske u disciplini 3000 m. Član kadetske rep. Hrvatske i kategorizirani sportaš HOO.

4. Muhamed Alićajić – JK „Ippon”

– Za dugogodišnji sportski rad sa djecom vrtićke i rane školske dobi.

5. Tanja Grubiša – BK Labin

– Za osvajanje brončane medalje na PH u boćanju za žene.

6. TK „Albona Extreme”

– Za zlatnu, srebrnu i brončanu medalju sa Prvenstava Hrvatske u raznim disciplinama triatlona.

7. JK „Kvarner”

– Za veliki napredak u organizaciji i radu kluba i promociju sportova na vodi.

8. PD „Skitaci” – za 20 godina postojanja i rada

9. BK „Rudar” – za 50 godina postojanja i rada

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Ecio Baćac

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Elvis Uravić – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Antea Kogej, Dario Milevoj.

2. Nenad Čakić – Marino Faraguna, seniori TK „Albona Extreme”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna.

3. Branko Biočić – nije glasao za sportaša, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, David Medančić, Antea Kogej, nije glasao za trenera.

4. Robi Fonović – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Anton Bilić, Paola Miletić, Ivan Sprčić.

5. Adriano Šćulac – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Anton Bilić, Antea Kogej, Ivan Sprčić.

6. Eni Babić – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, David Medančić, Antea Kogej, Ivan Sprčić.

7. Josip Štemberga – Marino Faraguna, seniori TK „Albona Extreme”, juniori MNK „Albona”, Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna

8. Bojan Baznik – Marino Faraguna, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, David Medančić, Antea Kogej, Josip Faraguna.

9. Karmen Zalihić-Kokot – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Antea Kogej, Valdi Šumberac

10. Edvard Kulić – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić

11. Anton Gregorić – Sanjin Vozila, seniori TK „Rabac”, pioniri NK „Rudar”, David Medančić, Paola Miletić, Josip Faraguna

12. Davor Mrazović – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić

13. Igor Dundara – Sanjin Vozila, seniori NK „Rudar”, juniori MNK „Albona”, Anton Bilić, Paola Miletić, Valdi Šumberac.

14. Đulijano Kos – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, David Medančić, Paola Miletić, Ivan Sprčić

15. Romano Grižančić – Aleksandar Grah, seniori NK „Rudar”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Paola Miletić, Josip Faraguna

16. Alen Paliska – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Paola Miletić, Ivan Sprčić

17. Đanluka Miletić – Sanjin Vozila, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, David Medančić, nije glasao za žensku nadu, Josip Faraguna

18. Ksenija Vidali – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Anthony Jurman, Antea Kogej, Ivan Sprčić

19. Tomislav Martinčić – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić

20. Patrik Franković – Aleksandar Grah, seniori NK „Rudar”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić.

21. Siniša Verbanac – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac”, Djevojčice ŽRK „Rudar”, Mateo Načinović, Antea Kogej, Josip Faraguna.

Najuspješniji sportaš: SANJIN VOZILA – NK „Rudar“ – 11 glasova ocjenjivačkog suda

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: RU „Mladi Rudar“ – seniori – 10 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice 1998. ŽRK „Rudar“ – 9 glasova

Najveća muška sportska nada: ARIAN AGUŠAJ – JK «Ippon» – 11 glasova

Najveća ženska sportska nada: NATALI ZAHTILA – ŽRK „Rudar“ – 14 glasova

Najuspješniji trener: DIEGO DATOS – RU „Mladi rudar“ – 12 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

1. Francesca Pappalardo – SD „Albona“ – atletska sekcija
– Prvakinja Hrvatske u višeboju za limačice

2. TK „Albona Extreme“
– 2. mjesto ekipno na PH u super sprint duatlonu.
– 3. mjesto ekipno na PH u klasičnom duatlonu.

3. Domagoj Josip Kubaj – KBK „Budokai“ Labin
– 1. mjesto na PH u semicontactu za dječake, kategorija plus 32 kg.

4. Marino Faraguna – KBK „Budokai” Labin
– 1.mjesto na Prvenstvu Hrvatske za st.kadeti do 47 kg u lightcontactu i semicontactu
– Nastup u reprezentaciji Hrvatske na EP gdje je u semicontactu stariji kadeti osvojio 5. mjesto.

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Ljubomir Vilić i
posthumno – g. Mirko Banak

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Remzo Zalihić – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
2. Dean Čakić – Sanjin Vozila, seniori TK „Albona Extreme“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić.
3. Branko Biočić – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
4. Robi Fonović – Alen Griparić, MNK „Albona“, U-9 NK „Rudar“, Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Diego Datos.
5. Adriano Šćulac – Sanjin Vozila, nije dao glas za najbolje momčadi ili ekipe, Domagoj Josip Kubaj, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić.
6. Eni Babić – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
7. Josip Štemberga – Sanel Tubić, seniori NK „Rudar“, U-9 NK „Rudar“, Mateo Načinović, Natali Zahtila, Josip Faraguna
8. Mauro Vidali – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Nermin Bijelić, Natali Zahtila, Diego Datos
9. Tamara Klapčić – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Nermin Bijelić, Natali Zahtila, Diego Datos
10. Fajdo Begović – Sanjin Vozila, seniori NK „Rudar“, U-9 NK „Rudar“, Haris Alić, Natali Zahtila, Valdi Šumberac
11. Lučano Sošić – Sanjin Vozila, seniori TK „Albona Extreme“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Jospi Faraguna
12. Ernison Šurković – Sanjin Vozila, seniori NK „Rudar“, U-9 NK „Rudar“, Domagoj Josip Kubaj, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna
13. Muhamed Aličajić – Sanjin Vozila, seniori TK „Albona Extreme“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
14. Đulijano Kos – Robi Šujević, TK „Albona Extreme“, Minići RU „Mladi Rudar“, Domagoj Josip Kubaj, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić
15. Romano Grižančić – Robi Šujević, MNK „Albona“, Minići RU „Mladi Rudar“, Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić
16. Alen Paliska – Robi Šujević, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos
17. Đanluka Miletić – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos
18. Ksenija Vidali – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos
19. Tomislav Martinčić – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Francesca Pappalardo, Diego Datos
20. Patrik Franković – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Minići RU „Mladi Rudar“, Nermin Bijelić, Natali Zahtila, Diego Datos
21. Siniša Verbanac – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.

Najuspješniji sportaš: ROBI ŠUJEVIĆ – BBK „Istra Bike“ – 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: DORIS BELUŠIĆ – ŽRK „Rudar“ – 15 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: RU „Mladi rudar“ –seniori – 14 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa u mlađim kategorijama: Juniori MNK „Albona“ – 11 glasova

Najveća muška sportska nada: DENIS ALIČAJIĆ – JK «Ippon» i NK „Rudar – 12 glasova

Najvećaženska sportska nada: ANA DOBRIĆ – SD „Albona“ – atletska sekcija – 12 glasova

Najuspješniji trener: JOSIP FARAGUNA – KBK „BUDOKAI LABIN“ – 10 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

1. Sanel Tubić – SD „Albona“ – atletska sekcija

– Juniorski Prvak Hrvatske u brzom hodanju na 3000 m

2. Tino Smoković – TK „Albona Extreme“

– u kategoriji veterana prvak Hrvatske u cestovnom biciklizmu na kronometar te osvajač Kupa Hrvatske u duatlonu.

3. Samir Dorić – SD „Albona“ – atletska sekcija

– juniorski prvak Hrvatske u brzom hodanju na stazi, na 5000 m i treće mjesto u seniorskoj konkurenciji u disciplini 3000 m.

4. Nikol Boneta – JK „Ippon“

– Položila za crni pojas 1. DAN, čime postaje tek druga žena na Labinštini sa crnim pojasom.

5. Katarina Cukarić – KBK „Budokai” Labin

– Kao članica hrvatske rep. osvojila treće mjesto i brončanu medalju na SP u semicontactu za starije kadetkinje održanom u Beogradu.

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Frano Biočić

U sklopu večerašnje svečanosti, održana je i svečana promocija knjige “Razvoj rukometa u Istri” autora Miljenka Trišovića. Knjiga je uručena više od 50-orici rukometaša, rukometašica i rukometnih djelatnika Labinštine, zaslužnih za razvoj rukometa u našoj županiji.

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda za izbor sportaša:

  1. Remzo Zalihić – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori MNK „Albona“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Livio Lazarić.
  2. Dean Čakić – Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta.
  3. Branko Biočić – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Franko Zidarić.
  4. Robi Fonović – Samir Dorić, nije dao glas za sportašicu, MNK „Albona“, Mlađi pioniri NK „Rudar“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.
  5. Adriano Šćulac – Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Zidarić.
  6. Eni Babić – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.
  7. Josip Štemberga – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
  8. Ksenija Vidali – Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Nina Bažon, Franko Mileta
  9. Barbara Belušić – Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
  10. Donald Blašković – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori MNK „Albona“, juniori MNK „Albona“, Fran Mileta, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
  11. Edi Kodrin – Dino Peruško, Višnja Faraguna, MNK „Albona“, Juniori MNK „Albona“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta
  12. Robert Faraguna – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Leon Kalac, Ana Dobrić, Josip Faraguna
  13. Josip Faraguna – Robi Šujević, Višnja Faraguna, MNK „Albona“, Juniori MNK „Albona“, Almir Hodža, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
  14. Ratko Benazić – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi rudar“, Mlađi pioniri NK „Rudar“, Edis Kurtić, Ana Dobrić, Franko Mileta.
  15. Emanuela Šumberac – Robi Šujević, Višnja Faraguna, MNK „Albona“, Juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Mileta
  16. Đulijano Kos – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Leon Kalac, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
  17. Romano Grižančić – Robi Šujević, Višnja Faraguna, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
  18. Alen Paliska – Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, RU „Mladi rudar“, nije dao glas za najbolju momčad ili ekipu u ml. kategorijama, Leon Kalac, Ana Dobrić, Franko Mileta
  19. Đanluka Miletić – Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Mileta
  20. Loriza Golja – Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Zidarić
  21. Tomislav Martinčić – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Zidarić
  22. Patrik Franković – Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta
  23. Siniša Verbanac – Robi Šujević, Doris Belušić, MNK „Albona“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.

Najuspješniji sportaš: DINO PERUŠKO – RU „Mladi Rudar“ – 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: NIKOL BONETA – JK „Ippon“ – 13 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: NK „Rudar“ – seniori –16 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice ŽRK „Rudar“ – 18 glasova

Najveća muška sportska nada: SANEL TUBIĆ – SD «Albona» – atletska sekcija – 10 glasova

Najvećaženska sportska nada: KATARINA CUKARIĆ – KBK „Budokai“ – 15 glasova

Najuspješniji trener: FRANKO ZIDARIĆ – SD «Albona» – atletska sekcija – 15 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

Renato Jelčić – RU „Mladi Rudar“ – za dugogodišnji rad u sportu i ogroman doprinos razvoju rukometa u Labinu

Lučano Sošić – TK „Albona Extreme“ – u kategoriji veterana prvak Hrvatske u aquatlonu, sprint duatlonu i klasičnom duatlonu, te ekipni prvak Hrvatske u sprint duatlonu.

Marko Bulić – BBK „Istra Bike“ – juniorski prvak Hrvatske u Brdskom biciklizmu, disciplini „Cross Country“.

Samir Dorić – AS „Albona“ – juniorski prvak Hrvatske u brzom hodanju na stazi, na 5000 m.

Italo Živić – JK „Ippon“ – srebro na Prvenstvu Hrvatske u judu u konkurenciji mlađih kadeta.

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:

Prof. Zdravko Štingl

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Remzo Zalihić – Dino Peruško, Nikol Boneta, MNK „Albona“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Muhamed Aličajić.
  2. Nenad Čakić – Marko Lepinjica, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
  3. Branko Biočić – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi rudar“, Matteo Šepić, Natali Zahtila, Muhamed Aličajić.
  4. Robi Fonović – Marko Bulić, nije dao glas za sportašicu, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
  5. Adriano Šćulac – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
  6. Eni Babić – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
  7. Josip Štemberga – Samir Dorić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
  8. Renato Jelčić – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
  9. Andrea Kiršić – Dino Peruško, Nikol Boneta, RU „Mladi Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
  10. Evelina Juričić – Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Matteo Šepić, Natali Zahtila, Franko Mileta
  11. Senka Maček-Matulja – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Mileta
  12. Anton Gregorić – Marko Bulić, Višnja Faraguna, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
  13. Anđelo Milevoj – Marko Lepinjica, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Natali Zahtila, Boris Tičić
  14. Edi Kodrin – Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Matteo Šepić, Ana Dobrić, Franko Zidarić.
  15. Tomislav Martinčić – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Dino Kostadina, Katarina Cukarić, Muhamed Aličajić
  16. Mauricio Batelić – Marko Bulić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Katarina Cukarić, Franko Mileta
  17. Romano Grižančić – Samir Dorić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
  18. Ivan Sprčić – Dino Peruško, Doris Belušić, nije dao glas za najbolju momčad, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Zidarić
  19. Doriano Lautizar – Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar“, Dječaci RU „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Zidarić
  20. Robert Bertović – Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Dino Kostadina, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
  21. Robert Faraguna – Marko Bulić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
  22. Ljubomir Buršić – Marko Lepinjica, Doris Belušić, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Boris Tičić
  23. Siniša Verbanac – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.

Najuspješniji sportaš: PAOLO KOS – RU „Mladi Rudar“ – 10 glasova ocjenjivačkog suda

MARKO BULIĆ – BBK „Istra Bike“ – 10 glasova

Najuspješnija sportašica: JOSIPA JELICA – ŽRK „Rudar“ – 17 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Šahovski klub „Labin“ – seniori – 10 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice ŽRK „Rudar“ – 18 glasova

Najveća muška sportska nada: LUKA PALISKA – SD «Albona» – atletska sekcija – 8 glasova

Najvećaženska sportska nada: KARLA JAKŠA – ŽRK „Rudar“ – 15 glasova

Najuspješniji trener: DIEGO DATOS – RU „Mladi Rudar“ – 8 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

Sportske udruge:

Malonogometni klub „Albona“ – 20. godišnjica rada i postojanja.

Školski športski klub „Duga“ – za osvajanje prvog mjesta na PH srednjih škola u rukometu

Pojedinci:

Ljiljana Štingl – ŽRK „Rudar“ – trener selekcije ŠŠK „Duga“, viceprvakinja Hrvatske i trener minirukometašica ŽRK„Rudar“, viceprvakinja Hrvatske

Lučano Sošić – TK „Albona Extreme“ –prvak Hrvatske u aquatlonu

Mataija Gršo – BBK „Istra Bike“ – prvak Hrvatske u MTB maratonu i osvajač Kupa

Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“ – član reprezentacije na SP u Napulju

Bruno Juričić – DSM „Kvarner“ – dugogodišnji rad u DSM „Kvarner“

Paula Veličkovski – JK „Ippon“ – prva nositeljica crnog pojasa u Labinu

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:

Anton „Toni“ Gregorić

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Remzo Zalihić – Marko Bulić, Paula Veličkovski, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Zdenko Batinić.
  2. Nenad Čakić – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Ana Dobrić, Slobodan Popović.
  3. Branko Biočić – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Karla Jakša, Slobodan Popović.
  4. Robi Fonović – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Katarina Cukarić, Slobodan Popović.
  5. Adriano Šćulac – Paulo Kos, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Franko Mileta.
  6. Edi Juričić – Marko Bulić, Paula Veličkovski, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Franko Mileta.
  7. Josip Štemberga – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Katarina Cukarić, Slobodan Popović
  8. Valner Franković – Paulo Kos, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Ana Dobrić, Franko Mileta
  9. Valdi Šumberac – Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Franko Mileta
  10. Gordana Šumberac – Marko Bulić, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Slobodan Popović
  11. Barbara Belušić – Paulo Kos, Paula Veličkovski, BBK „Istra Bike“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Zdenko Batinić.
  12. Edi Kodrin – Paulo Kos, Josipša Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Kristijan Matulja, Karla Jakša, Diego Datos.
  13. Tomislav Martinčić – Sedin Nadarević, Paula Veličkovski, ŠK „Labin“, Mlađi kadeti JK „Ippon“, Denis Aličajić, Karla Jakša, Diego Datos
  14. Mauricio Batelić – Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Katarina Cukarić, Franko Mileta
  15. Romano Grižančić – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Diego Datos
  16. Ivan Sprčić – Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Kristijan Matulja, Karla Jakša, Franko Mileta
  17. Doriano Lautizar – Paulo Kos, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Kristijan Matulja, Karla Jakša, Diego Datos
  18. Robert Bertović – Paulo Kos, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Diego Datos
  19. Robert Faraguna – Marko Bulić, Josipa Jelica, BBK „Istra Bike“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Slobodan Popović
  20. Ljubomir Buršić – Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Diego Datos

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.

This Is A Custom Widget

This Sliding Bar can be switched on or off in theme options, and can take any widget you throw at it or even fill it with your custom HTML Code. Its perfect for grabbing the attention of your viewers. Choose between 1, 2, 3 or 4 columns, set the background color, widget divider color, activate transparency, a top border or fully disable it on desktop and mobile.