U utorak 25. veljače, u Sportskom centru Franko Mileta, održano je proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2019. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Rudan Labin“ – 19 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 17 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: BOĆARSKI KLUB „LABIN“ – seniorke – 17 glasova

Najuspješnija močad ili ekipa u mlađim uzrastima: MLAĐI KADETI RK „RUDAN LABIN“ – 9 glasova

Najveća muška sportska nada: NIKO FRANKOVIĆ – Rukometni klub „Rudan Labin“ – 8  glasova

Najveća ženska sportska nada: ALKA MILETA – Ženski rukometni klub „Rudar“ – 17 glasova

Najuspješniji trener: ROMANO GRIŽANČIĆ – BK „Labin“ i ženska boćarska reprezentacija Hrvatske – 16 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

Matija Sinožić – JK „Ippon“

  • Za zlatnu medalju na PH u judu za mlađe kadete

Ivan Načinović – KBK „Budokai Labin“

  • Za brončanu medalju na PH u boćanju za kadete

Boćarski klub „Labin“ – seniori

  • Za 1. mjesto u 3. HBL zapad

Nogometni klub „Rudar“ – pioniri 2

  • Za 1. mjesto u JPLI

Sportsko rekreativni klub „Alba“

  • za 10 godina postojanja i rada

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Franko Zidarić – otac labinske atletike

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

    1. Branko Biočić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    2. Robi Fonović – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    3. Adriano Šćulac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    4. Silvana Fable – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    5. Nenad Čakić – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Nicolas Pappalardo, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    6. Edi Kodrin – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Roko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    7. Borjan Batagelj – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    8. Igor Đerman – Fran Mileta, Natali Zahtila, ŽRK „Rudar“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Diego Datos.
    9. Vedran Belušić – Fran Mileta, Nives Jelovica, ŽRK „Rudar“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Ivan Načinović, Alison Bohnke, Josip Faraguna.
    10. Remzo Zalihić – Sanjin Grbac, Nives Jelovica, seniori NK „Rudar“, pioniri 2 NK „Rudar“, Nicolas Pappalardo, Alka Mileta, Dean Načinović.
    11. Adrijana Prosenjak – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    12. Tina Družeta – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, djevojčice ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alison Bohnke, Romano Grižančić.
    13. Anton Gregorić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori NK „Rudar“, pioniri 2 NK „Rudar“, Matija Sinožić, Alison Bohnke, Romano Grižančić.
    14. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Matija Sinožić, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    15. Romano Grižančić – Robi Ilić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Josip Faraguna
    16. Dario Milevoj – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, pioniri 2 NK „Rudar“, Nicolas Pappalardo, Alka Mileta, Romano Grižančić..
    17. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Ivan Načinović, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    18. Mauro Vidali – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    19. Danijel Pizentić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Matija Sinožić, Alison Bohnke, Vedran Pizentić.
    20. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, nije dao glas za mušku nadu, Alka Mileta, Romano Grižančić.
    21. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Natali Zahtila, seniorke BK „Labin“, Mlađi kadeti RK „Rudan Labin“, Niko Franković, Alka Mileta, Romano Grižančić.