Sinoć je, u predivnom ambijentu Sportskog centra Franko Mileta, održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2017. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

 

Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Mladi rudar“ – 10 glasova ocjenjivačkog suda

 

Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 18 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Boćarski klub „LABIN“ – seniorke – 20 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim uzrastima: MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“ – 10 glasova

 

Najveća muška sportska nada: PETAR DUNDARA – Judo klub „Ippon“ – 10 glasova

 

Najveća ženska sportska nada: PAOLA ŠIROL – Judo klub „Ippon“ – 10 glasova

 

Najuspješniji trener: ROMANO GRIŽANČIĆ – BK „Labin“ – 16 glasova

 

 

Dodjeljena su i 4 posebna priznanja:

 

Ivana Knapić – AK „Albona“

– Za trostruki naslov prvakinje Hrvatske u atletici

 

Alan Tursunović – KBK „Budokai Labin“

– Za trostruki naslov prvaka Hrvatske u kickboxingu

 

Malonogometni klub „Albona“ (danas MNK „Albona Potpićan '98“) – za 30 godina postojanja i rada

 

Kickboxing klub „Budokai Labin“ – za 40 godina postojanja i rada

 

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO dodjeljena je g. Zlatku Arapoviću, dugogodišnjem rukometnom sportskom radniku.

 

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

 

1. Elvis Uravić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić

2. Branko Biočić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić

3. Robi Fonović – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić

4. Adriano Šćulac – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić

5. Silvana Fable – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić

6. Edi Kodrin – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Paola Širol, Romano Grižančić.

7. Dino Škopac – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić.

8. Remzo Zalihić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić

9. Josip Štemberga – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Romano Grižančić

10. Roberto Gobo – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Alan Tursunović, Nika Kamenar, Romano Grižančić.

11. Dalibor Zupičić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.

12. Teuta Jakupović – Edis Kurtić, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Ervin Kiršić.

13. Nikol Boneta – Ricardo Bolterstein, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.

14. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić

15. Romano Grižančić – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Manola Miletić, Ervin Kiršić.

16. Dario Milevoj – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Leo Dragovina, Paola Širol, Romano Grižančić

17. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, nije glasao za nadu, Romano Grižančić.

18. Mauro Vidali – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.

19. Tomislav Martinčić – Ricardo Bolterstein, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.

20. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Ilija Lovrinović.

21. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić.