U Petak, 29. siječnja, u 18.00 u Velikoj vijećnici Grada Labina održano je 34. proglašenje najboljih sportaša Grada Labina.

 

Za najbolje su izabrani slijedeći:

Najuspješniji sportaš: DINO PERUŠKO – RU „Mladi Rudar“ – 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: NIKOL BONETA – JK „Ippon“ – 13 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: NK „Rudar“ – seniori –16 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice ŽRK „Rudar“ – 18 glasova

 

Najveća muška sportska nada: SANEL TUBIĆ – SD «Albona» – atletska sekcija – 10 glasova

 

Najvećaženska sportska nada: KATARINA CUKARIĆ – KBK „Budokai“ – 15 glasova

Najuspješniji trener: FRANKO ZIDARIĆ – SD «Albona» – atletska sekcija – 15 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

 

< !–[if !supportLists]–>1. <!–[endif]–>Renato Jelčić – RU „Mladi Rudar“ – za dugogodišnji rad u sportu i ogroman doprinos razvoju rukometa u Labinu

< !–[if !supportLists]–>2. <!–[endif]–>Lučano Sošić – TK „Albona Extreme“ – u kategoriji veterana prvak Hrvatske u aquatlonu, sprint duatlonu i klasičnom duatlonu, te ekipni prvak Hrvatske u sprint duatlonu.

< !–[if !supportLists]–>3. <!–[endif]–>Marko Bulić – BBK „Istra Bike“ – juniorski prvak Hrvatske u Brdskom biciklizmu, disciplini „Cross Country“.

< !–[if !supportLists]–>4. <!–[endif]–>Samir Dorić – AS „Albona“ – juniorski prvak Hrvatske u brzom hodanju na stazi, na 5000 m.

< !–[if !supportLists]–>5. <!–[endif]–>Italo Živić – JK „Ippon“ – srebro na Prvenstvu Hrvatske u judu u konkurenciji mlađih kadeta.

 

NAGRADA ZAŽIVOTNO DJELO:

 

< !–[if !supportLists]–>1. <!–[endif]–>Prof. Zdravko Štingl

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

 

    1. Remzo Zalihić – Dino Peruško, Nikol Boneta, MNK „Albona“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Muhamed Aličajić.
    2. Nenad Čakić – Marko Lepinjica, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    3. Branko Biočić – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi rudar“, Matteo Šepić, Natali Zahtila, Muhamed Aličajić.
    4. Robi Fonović – Marko Bulić, nije dao glas za sportašicu, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    5. Adriano Šćulac – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    6. Eni Babić – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.
    7. Josip Štemberga – Samir Dorić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    8. Renato Jelčić – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    9. Andrea Kiršić – Dino Peruško, Nikol Boneta, RU „Mladi Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    10. Evelina Juričić – Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Matteo Šepić, Natali Zahtila, Franko Mileta
    11. Senka Maček-Matulja – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Mileta
    12. Anton Gregorić – Marko Bulić, Višnja Faraguna, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    13. Anđelo Milevoj – Marko Lepinjica, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Natali Zahtila, Boris Tičić
    14. Edi Kodrin – Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Matteo Šepić, Ana Dobrić, Franko Zidarić.
    15. Tomislav Martinčić – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Dino Kostadina, Katarina Cukarić, Muhamed Aličajić
    16. Mauricio Batelić – Marko Bulić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Katarina Cukarić, Franko Mileta
    17. Romano Grižančić – Samir Dorić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    18. Ivan Sprčić – Dino Peruško, Doris Belušić, nije dao glas za najbolju momčad, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Zidarić
    19. Doriano Lautizar – Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar“, Dječaci RU „Rudar“, Paolo Načinović, Natali Zahtila, Franko Zidarić
    20. Robert Bertović – Dino Peruško, Doris Belušić, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Dino Kostadina, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    21. Robert Faraguna – Marko Bulić, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Sanel Tubić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić
    22. Ljubomir Buršić – Marko Lepinjica, Doris Belušić, NK „Rudar“, Dječaci RU „Mladi Rudar“, Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Boris Tičić
    23. Siniša Verbanac – Dino Peruško, Nikol Boneta, NK „Rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Matteo Šepić, Katarina Cukarić, Franko Zidarić.