Pronađite nas i na:

123

123

123

123

U petak, 04. veljače u 19.00 sati, u velikoj vijećnici Grada Labina održano je 35. proglašenje najboljih sportaša Grada Labina.

 

Za najbolje sportaše proglašeni su slijedeći:

 

Najuspješniji sportaš: ROBI ŠUJEVIĆ – BBK „Istra Bike“ – 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: DORIS BELUŠIĆ – ŽRK „Rudar“ – 15 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: RU „Mladi rudar“ –seniori – 14 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa u mlađim kategorijama: Juniori MNK „Albona“ – 11 glasova

Najveća muška sportska nada: DENIS ALIČAJIĆ – JK «Ippon» i NK „Rudar – 12 glasova

Najvećaženska sportska nada: ANA DOBRIĆ – SD „Albona“ – atletska sekcija – 12 glasova

Najuspješniji trener: JOSIP FARAGUNA – KBK „BUDOKAI LABIN“ – 10 glasova

 

POSEBNA PRIZNANJA:

 

1. Sanel Tubić – SD „Albona“ – atletska sekcija

- Juniorski Prvak Hrvatske u brzom hodanju na 3000 m

2. Tino Smoković – TK „Albona Extreme“

- u kategoriji veterana prvak Hrvatske u cestovnom biciklizmu na kronometar te osvajač Kupa Hrvatske u duatlonu.

3. Samir Dorić – SD „Albona“ – atletska sekcija

- juniorski prvak Hrvatske u brzom hodanju na stazi, na 5000 m i treće mjesto u seniorskoj konkurenciji u disciplini 3000 m.

4. Nikol Boneta – JK „Ippon“

- Položila za crni pojas 1. DAN, čime postaje tek druga žena na Labinštini sa crnim pojasom.

5. Katarina Cukarić – KBK „Budokai” Labin

- Kaočlanica hrvatske rep. osvojila treće mjesto i brončanu medalju na SP u semicontactu za starije kadetkinje održanom u Beogradu.


NAGRADA ZAŽIVOTNO DJELO: g. Frano Biočić

U sklopu večerašnje svečanosti, održana je i svečana promocija knjige "Razvoj rukometa u Istri" autora Miljenka Trišovića. Knjiga je uručena više od 50-orici rukometaša, rukometašica i rukometnih djelatnika Labinštine, zaslužnih za razvoj rukometa u našoj županiji.

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda za izbor sportaša:

    1. Remzo Zalihić – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori MNK „Albona“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Livio Lazarić.
    2. Dean Čakić – Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta.
    3. Branko Biočić – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Franko Zidarić.
    4. Robi Fonović – Samir Dorić, nije dao glas za sportašicu, MNK „Albona“, Mlađi pioniri NK „Rudar“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.
    5. Adriano Šćulac – Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Zidarić.
    6. Eni Babić - Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.
    7. Josip Štemberga – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    8. Ksenija Vidali - Dino Peruško, Doris Belušić, MNK „Albona“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Nina Bažon, Franko Mileta
    9. Barbara Belušić – Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    10. Donald Blašković – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori MNK „Albona“, juniori MNK „Albona“, Fran Mileta, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    11. Edi Kodrin – Dino Peruško, Višnja Faraguna, MNK „Albona“, Juniori MNK „Albona“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta
    12. Robert Faraguna – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Leon Kalac, Ana Dobrić, Josip Faraguna
    13. Josip Faraguna – Robi Šujević, Višnja Faraguna, MNK „Albona“, Juniori MNK „Albona“, Almir Hodža, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    14. Ratko Benazić – Dino Peruško, Doris Belušić, RU „Mladi rudar“, Mlađi pioniri NK „Rudar“, Edis Kurtić, Ana Dobrić, Franko Mileta.
    15. Emanuela Šumberac – Robi Šujević, Višnja Faraguna, MNK „Albona“, Juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Mileta
    16. Đulijano Kos – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Leon Kalac, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    17. Romano Grižančić – Robi Šujević, Višnja Faraguna, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Josip Faraguna
    18. Alen Paliska – Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, RU „Mladi rudar“, nije dao glas za najbolju momčad ili ekipu u ml. kategorijama, Leon Kalac, Ana Dobrić, Franko Mileta
    19. Đanluka Miletić - Robi Šujević, nije dao glas za sportašicu, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Mileta
    20. Loriza Golja - Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Zidarić
    21. Tomislav Martinčić – Robi Šujević, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ilaria Milevoj, Franko Zidarić
    22. Patrik Franković – Dino Peruško, Doris Belušić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Fran Mileta, Ana Dobrić, Franko Mileta
    23. Siniša Verbanac – Robi Šujević, Doris Belušić, MNK „Albona“, juniori MNK „Albona“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Josip Faraguna.