Pronađite nas i na:

123

123

123

123

Izabrani najbolji sportaša Grada Labina za 2018. godinu

25. veljače u predivnom ambijentu Sportskog centra Franko Mileta, održano je proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2018. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

 

Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Rudan Labin“ – 21 glas ocjenjivačkog suda

 

Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 17 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA: Rukometni klub „RUDAN LABIN“ – seniori - 20 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili  EKIPA u mlađim uzrastima: MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“ – 12 glasova

 

Najveća muška sportska nada: ALAN TURSUNOVIĆ – Kickboxing klub „Budokai Labin“ – 11  glasova

 

Najveća ženska sportska nada: GAIA BRUNA UŽIČANIN – Atletski klub „Albona“ –16 glasova

 

Najuspješniji trener: ILIJA LOVRINOVIĆ – RK „Rudan Labin“ – 17 glasova

 

 

POSEBNA PRIZNANJA:

Lukas Jakovljević – JK „Ippon“

  • Za srebrnu medalju na PH u judu

Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“

  • Za brončanu medalju na EP u kickboxingu

Mateo Načinović

  • za zlatnu medalju sa SP u boćanju

Par Nives Jelovica/Tanja Grubiša

  • za brončanu medalju na SP u boćanju

Košarkaški klub „Rudar“

  • za 1. mjesto u A2 HKL zapad

 

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Ratko Milevoj – dugogodišnji nogometni sportski radnik

 

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Matija Benčić– Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Karlo Kos, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  2. Branko Biočić– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  3. Robi Fonović– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  4. Adriano Šćulac– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  5. Silvana Fable– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  6. Nenad Čakić– Fran Mileta, Ivana Knapić, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Romano Grižančić.
  7. Edi Kodrin– Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Alan Tursunović, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  8. Roberto Bembić- Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Gaia Bruna Užičanin, Romano Grižančić.
  9. Marko Batelić– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  10. Doris Belušić– Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  11. Bojan Baznik – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Josip Faraguna.
  12. Zdenko Batinić– Fran Mileta, Natali Zahtila, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  13. Denis Alićajić – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  14. Ljubomir Vilić –Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Niko Franković, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  15. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  16. Romano Grižančić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Ivan Načinović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  17. Dario Milevoj – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, Pioniri 2 NK „Rudar“, Karlo Kos, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  18. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.
  19. Mauro Vidali - Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Niko Franković, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  20. Danijel Pizentić – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, dječaci JK „Ippon“, Lukas Jakovljević, Gaia Bruna Užičanin, Vedran Pizentić.
  21. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, dječaci RK „Rudan Labin“, nije dao glas za mušku nadu, Alka Mileta, Ilija Lovrinović.
  22. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniori RK „Rudan Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Gaia Bruna Užičanin, Ilija Lovrinović.