Pronađite nas i na:

123

123

123

123

Održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2017. godinu

Sinoć je, u predivnom ambijentu Sportskog centra Franko Mileta, održano proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2017. godinu. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

 
Najuspješniji sportaš: FRAN MILETA – Rukometni klub „Mladi rudar“ – 10 glasova ocjenjivačkog suda
 
Najuspješnija sportašica: NIVES JELOVICA – Boćarski klub „Labin“ – 18 glasova
 
NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Boćarski klub „LABIN“ – seniorke - 20 glasova
 
NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim uzrastima: MLAĐE KADETKINJE ŽRK „RUDAR“ – 10 glasova
 
Najveća muška sportska nada: PETAR DUNDARA – Judo klub „Ippon“ – 10 glasova
 
Najveća ženska sportska nada: PAOLA ŠIROL – Judo klub „Ippon“ – 10 glasova
 
Najuspješniji trener: ROMANO GRIŽANČIĆ – BK „Labin“ – 16 glasova
 
 
Dodjeljena su i 4 posebna priznanja:
 
Ivana Knapić – AK „Albona“
- Za trostruki naslov prvakinje Hrvatske u atletici
 
Alan Tursunović – KBK „Budokai Labin“
- Za trostruki naslov prvaka Hrvatske u kickboxingu
 
Malonogometni klub „Albona“ (danas MNK „Albona Potpićan '98“) - za 30 godina postojanja i rada
 
Kickboxing klub „Budokai Labin“ - za 40 godina postojanja i rada
 
NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO dodjeljena je g. Zlatku Arapoviću, dugogodišnjem rukometnom sportskom radniku.
 
Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:
 
1. Elvis Uravić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić
2. Branko Biočić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić
3. Robi Fonović – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić
4. Adriano Šćulac – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić
5. Silvana Fable – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić
6. Edi Kodrin – Fran Mileta, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Paola Širol, Romano Grižančić.
7. Dino Škopac - Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Romano Grižančić.
8. Remzo Zalihić – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Leo Dragovina, Manola Miletić, Romano Grižančić
9. Josip Štemberga – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Romano Grižančić
10. Roberto Gobo – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Alan Tursunović, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
11. Dalibor Zupičić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
12. Teuta Jakupović – Edis Kurtić, Ivana Knapić, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Paola Širol, Ervin Kiršić.
13. Nikol Boneta – Ricardo Bolterstein, Ivana Knapić, RK „Mladi rudar“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.
14. Đulijano Kos – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Manola Miletić, Romano Grižančić
15. Romano Grižančić – Marino Faraguna, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Alan Tursunović, Manola Miletić, Ervin Kiršić.
16. Dario Milevoj – Edis Kurtić, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi pioniri NK „Rudar“, Leo Dragovina, Paola Širol, Romano Grižančić
17. Đanluka Miletić – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, nije glasao za nadu, Romano Grižančić.
18. Mauro Vidali - Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Nika Kamenar, Romano Grižančić.
19. Tomislav Martinčić – Ricardo Bolterstein, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađi dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Vedran Pizentić.
20. Patrik Franković – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Dino Husejnagić, Manola Miletić, Ilija Lovrinović.
21. Siniša Verbanac – Fran Mileta, Nives Jelovica, seniorke BK „Labin“, mlađe kadetkinje ŽRK „Rudar“, Petar Dundara, Paola Širol, Romano Grižančić.