Pronađite nas i na:

123

123

123

123

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2015. godinu

U petak 29. siječnja, u Velikoj vijećnici Grada Labina održano je proglašenje najboljih sportaša Grada Labina za 2015. godinu. 

Za najbolje su proglašeni slijedeći:

Najuspješniji sportaš: ANTONIO MILEVOJ – JK „Kvarner“ – 18 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: TANJA GRUBIŠA – BK „Labin“– 19 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: RK „MLADI RUDAR“ – seniori – 11 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa u mlađim uzrastima: JUNIORI NK „RUDAR“ – 19 glasova

Najveća muška sportska nada: DOMAGOJ JOSIP KUBAJ – BK „Rudar“ – 10  glasova

Najveća ženska sportska nada: FRANCESCA PAPPALARDO – AK „Albona“ – 17 glasova

Najuspješniji trener: VLADO MATIJEVIĆ – JK „Kvarner“ – 9 glasova

 

POSEBNA PRIZNANJA:

1.      KATA team JK „Ippon“ (Danijel i Vedran Pizentić)

-       Za nastup u reprezentaciji i zlatnu i srebrnu medalju sa PH u judo katama

2.      Petar Dundara – JK „Ippon“

-       Za dvije bronce sa PH u judu za starije dječake i kadete

3.      Ricardo Bolterstein – JK „Ippon“

-       Za broncu sa PH u judu za kadete

4.      Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“

-       Za nastup u reprezentaciji i tri medalje sa PH u kickboxingu

5.      Filip Grbić – KBK „Budokai Labin“

-       Za nastup u reprezentaciji i četiri medalje sa PH u kickboxingu

6.      Dean Sošić – TK „Albona Extreme“

-       Za dvije medalje sa PH u triatlonu i prvi Labinjan koji je postao IRONMAN

7.      Ivan Stanić – TK „Albona Extreme“

-       Prvi Hrvat koji je istrčao 6 najvećih svjetskih maratona

8.      Ivana Knapić – AK „Albona“

-       Za nastup u reprezentaciji Hrvatske u atletici, dvije medalje sa PH i osvajanje Kupa Hrvatske

9.      Fran Mileta – RK „Mladi rudar“

-       Član mlađekadetske reprezentacije Hrvatske u rukometu

10.  Romano Grižančić – BK „Labin“

-       Član stručnog stožera ženske reprezentacije Hrvatske u boćanju

11.  NK „Iskra“ – 60 godina postojanja i rada

12.   NK „Rudar“ – 70 godina postojanja i rada

Dodjeljena su i dva posebna priznanja sportašima koji su za klubove izvan Labina postigli velike svjetske uspjehe, ali su istovremeno članovi labinskih klubova u drugim sportovima, te naši sugrađani:

1.      LUKA PALISKA – član Triatlon kluba „Pula“ i AK „Albona“ – za osvojenu brončanu medalju na svjetskom juniorskom prvenstvu u triatlonu

2.      DILAN MILETA – član SRD „Galeb“ iz Raše, te labinskih klubova NK „Iskra“ i RK „Mladi rudar“ – za osvojenu zlatnu medalju na SP u ribolovu.

 

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Ivan Sprčić – dugogodišnji rukometni i teniski trener

 

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Elvis Uravić– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  2. Branko Biočić– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  3. Robi Fonović– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  4. Adriano Šćulac– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  5. Silvana Fable- Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  6. Josip Štemberga– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna
  7. Franko Zidarić- Antonio Milevoj, Natali Zahtila, seniori NK „Iskra“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ervin Kiršić.
  8. Goran Vlačić– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Marin Dukić, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  9. Mauricio Kožljan– Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  10. Fabio Stemberga – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  11. Lorena Kogej– Antonio Milevoj, Natali Zahtila, seniorke ŽRK „Rudar“, ml. kadetkinje ŽRK „Rudar“, Marin Dukić, Ivana Vrkić, Ervin Kiršić.
  12. Amit Tefik – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  13. Lučano Sošić –Dean Sošić, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  14. Đulijano Kos – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi rudar“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  15. Romano Grižančić – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Domagoj J. Kubaj, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna.
  16. Dario Milevoj – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Toni Baskijera, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.
  17. Đanluka Miletić – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Vlado Matijević.
  18. Mauro Vidali - Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Ivana Vrkić, Vlado Matijević.
  19. Tomislav Martinčić – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, KATA team JK „Ippon“, stariji dječaci JK „Ippon“, Petar Dundara, Paola Širol, Danijel Pizentić.
  20. Patrik Franković – Alen Griparić, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, juniori NK „Rudar“, Marin Dukić, Ivana Vrkić, Vlado Matijević.
  21. Siniša Verbanac – Antonio Milevoj, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, juniori NK „Rudar“, Petar Dundara, Francesca Pappalardo, Ljubomir Vilić.