Pronađite nas i na:

123

123

123

123

Izabrani najbolji sportaši Grada Labina za 2013. godinu

U petak 31. siječnja, u vijećnici Grada Labina izabrani su najbolji labinski sportaši u 2013. godini. Najbolji sportaš je prvak Hrvatske u kickboxingu Marino Faraguna iz kickboxing kluba "Budokai Labin", dok je najbolja sportašica viceprvakinja Hrvatske u boćanju Tanja Grubiša iz boćarskog kluba "Labin". U prezentaciji sa slikama predstavljeni su svi nominirani, a cijelu svečanost je na najlijepši mogući način zaokružio Gradonačelnik Tulio Demetlika najavivši skori početak obnove i izgradnje sportske infrastrukture u gradu Labinu. Popis svih laureata kao i glasove članova ocjenjivačkog suda možete pročitati u nastavku teksta.

Najuspješniji sportaš: MARINO FARAGUNA – KBK „Budokai Labin“ – 13 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: TANJA GRUBIŠA – BK „Labin“– 17 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa: ŽRK „RUDAR“ – seniorke – 10 glasova

Najuspješnija momčad ili ekipa u mlađim uzrastima: KADETI JK „KVARNER“ – 21 glas

Najveća muška sportska nada: DAVID MEDANČIĆ – JK „Kvarner“ – 14 glasova

Najveća ženska sportska nada: IVANA KNAPIĆ – AK „Albona“ i ŽRK „Rudar“ – 18 glasova

Najuspješniji trener: IVICA MATIJEVIĆ – JK „Kvarner“ – 19 glasova

 

Važno je napomenuti da je ove godine, nakon puno vremena, Labin imao dva svoja sportaša nominirana i na Izboru najboljih sportaša županije – Tanja Grubiša i kadeti JK „Kvarner“

 

POSEBNA PRIZNANJA:

1.      Luka Stepančić    -       Za brončanu medalju na SP u rukometu 2013. Godine

2.      Franko Zidarić    -       Za 20 godina rada u AK „Albona“ i veliki doprinos u razvoju sporta Grada Labina

3.      Anthony Jurman – RK „Mladi rudar“    -       Za poziv u mlađekadetsku reprezentaciju Hrvatske

4.      Korado Juričić – RK „Mladi rudar“     -       Za poziv u juniorsku reprezentaciju Hrvatske

5.      Arian Agušaj/Matija Martinčić – JK „Ippon“    -       Za osvojenu brončanu medalju na seniorskom prvenstvu Hrvatske u katama.

6.      Franka Fonović – KBK „Budokai Labin“    -       Za nastup u reprezentaciji Hrvatske i za zlatnu medalju sa PH u lightcontactu za kadetkinje

7.      AK „Albona“    -       Za 20 godina postojanja i rada

8.      JK „Kvarner“    -       Za 40 godina postojanja i rada

9.      NK „Rabac“    -        Za 50 godina postojanja i rada

 

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO:  g. Petar Rubinić – osnivač JK „Kvarner“

 

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

  1. Elvis Uravić– Igor Juričić, Natali Zahtila, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Antonio Pavlić, Ivana Knapić, David Medančić.
  2. Nenad Čakić– Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  3. Branko Biočić– Korado Juričić, Natali Zahtila, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  4. Robi Fonović– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  5. Adriano Šćulac– Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  6. Eni Babić- Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  7. Josip Štemberga– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, Antonio Pavlić, Franka Fonović, Josip Faraguna
  8. Sergio Verbanac- Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  9. Luka Sinković– Marino Faraguna, Natali Zahtila, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Paola Miletić, Ivica Matijević
  10. Barbara Belušić– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  11. Moreno Franković – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  12. Edi Juričić– Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  13. Ljubomir Vilić – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  14. Đulijano Kos – Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  15. Romano Grižančić – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Josip Faraguna
  16. Alen Paliska – Igor Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  17. Đanluka Miletić – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniori TK „Rabac“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić,nije glasao za žensku nadu, Ivica Matijević.
  18. Ksenija Vidali - Marino Faraguna, Natali Zahtila, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  19. Tomislav Martinčić – Korado Juričić, Tanja Grubiša, seniori RK „Mladi Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  20. Patrik Franković – Igor Juričić, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, Anthony Jurman, Ivana Knapić, Ivica Matijević.
  21. Siniša Verbanac – Marino Faraguna, Tanja Grubiša, seniorke ŽRK „Rudar“, Kadeti JK „Kvarner“, David Medančić, Ivana Knapić, Ivica Matijević.