Pronađite nas i na:

123

123

123

123

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2012. godinu

U Velikoj vijećnici Grada Labina, održano je 37. proglašenje najboljih sportaša Grada Labina. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

Najuspješniji sportaš: ALEKSANDAR GRAH – TK „Albona Extreme" – 14 glasova ocjenjivačkog suda

Najuspješnija sportašica: KATARINA CUKARIĆ – jedina nominirana

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: TK „Rabac" – seniori – 12 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice 2000. ŽRK „Rudar" – 18 glasova

Najveća muška sportska nada: MATEO NAČINOVIĆ – BK «Labin» – 11 glasova

Najveća ženska sportska nada: ANTEA KOGEJ – ŽRK „Rudar" – 12 glasova

Najuspješniji trener: IVAN SPRČIĆ – ŽRK „Rudar" – 10 glasova

POSEBNA PRIZNANJA:

1. Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin"

- Za nastup u reprezentaciji Hrvatske na SP u fullcontactu i za zlatnu medalju sa PH u lightcontactu

2. Franka Fonović – KBK „Budokai Labin"

- za srebrnu medalju sa PH u lightcontactu za juniorke

3. Luka Paliska – AK „Albona"

- Za brončanu medalju sa kadetskog PH i osvajanje kadetskog Kupa Hrvatske u disciplini 3000 m. Član kadetske rep. Hrvatske i kategorizirani sportaš HOO.

4. Muhamed Alićajić – JK „Ippon"

- Za dugogodišnji sportski rad sa djecom vrtićke i rane školske dobi.

5. Tanja Grubiša – BK Labin

- Za osvajanje brončane medalje na PH u boćanju za žene.

6. TK „Albona Extreme"

- Za zlatnu, srebrnu i brončanu medalju sa Prvenstava Hrvatske u raznim disciplinama triatlona.

7. JK „Kvarner"

- Za veliki napredak u organizaciji i radu kluba i promociju sportova na vodi.

8. PD „Skitaci" – za 20 godina postojanja i rada

9. BK „Rudar" – za 50 godina postojanja i rada

NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Ecio Baćac

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Elvis Uravić – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Antea Kogej, Dario Milevoj.

2. Nenad Čakić – Marino Faraguna, seniori TK „Albona Extreme", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna.

3. Branko Biočić – nije glasao za sportaša, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", David Medančić, Antea Kogej, nije glasao za trenera.

4. Robi Fonović – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", Anton Bilić, Paola Miletić, Ivan Sprčić.

5. Adriano Šćulac – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme", Djevojčice ŽRK „Rudar", Anton Bilić, Antea Kogej, Ivan Sprčić.

6. Eni Babić - Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme", Djevojčice ŽRK „Rudar", David Medančić, Antea Kogej, Ivan Sprčić.

7. Josip Štemberga – Marino Faraguna, seniori TK „Albona Extreme", juniori MNK „Albona", Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna

8. Bojan Baznik - Marino Faraguna, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", David Medančić, Antea Kogej, Josip Faraguna.

9. Karmen Zalihić-Kokot – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Antea Kogej, Valdi Šumberac

10. Edvard Kulić – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić

11. Anton Gregorić – Sanjin Vozila, seniori TK „Rabac", pioniri NK „Rudar", David Medančić, Paola Miletić, Josip Faraguna

12. Davor Mrazović – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić

13. Igor Dundara – Sanjin Vozila, seniori NK „Rudar", juniori MNK „Albona", Anton Bilić, Paola Miletić, Valdi Šumberac.

14. Đulijano Kos – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", David Medančić, Paola Miletić, Ivan Sprčić

15. Romano Grižančić – Aleksandar Grah, seniori NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Paola Miletić, Josip Faraguna

16. Alen Paliska – Aleksandar Grah, seniori TK „Albona Extreme", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Paola Miletić, Ivan Sprčić

17. Đanluka Miletić – Sanjin Vozila, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", David Medančić, nije glasao za žensku nadu, Josip Faraguna

18. Ksenija Vidali - Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", Anthony Jurman, Antea Kogej, Ivan Sprčić

19. Tomislav Martinčić – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić

20. Patrik Franković – Aleksandar Grah, seniori NK „Rudar", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Antea Kogej, Ivan Sprčić.

21. Siniša Verbanac – Aleksandar Grah, seniori TK „Rabac", Djevojčice ŽRK „Rudar", Mateo Načinović, Antea Kogej, Josip Faraguna.