Pronađite nas i na:

123

123

123

123

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2011. godinu

U Velikoj vijećnici Grada Labina, održano je 36. Proglašenje najboljih sportaša Grada Labina. Za najbolje su proglašeni slijedeći:

Najuspješniji sportaš: SANJIN VOZILA – NK „Rudar“ – 11 glasova ocjenjivačkog suda

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: RU „Mladi Rudar“ – seniori – 10 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice 1998. ŽRK „Rudar“ – 9 glasova

Najveća muška sportska nada: ARIAN AGUŠAJ – JK «Ippon» – 11 glasova

Najveća ženska sportska nada: NATALI ZAHTILA – ŽRK „Rudar“ – 14 glasova

Najuspješniji trener: DIEGO DATOS – RU „Mladi rudar“ – 12 glasova


POSEBNA PRIZNANJA:

1. Francesca Pappalardo – SD „Albona“ – atletska sekcija
- Prvakinja Hrvatske u višeboju za limačice

2. TK „Albona Extreme“
- 2. mjesto ekipno na PH u super sprint duatlonu.
- 3. mjesto ekipno na PH u klasičnom duatlonu.

3. Domagoj Josip Kubaj – KBK „Budokai“ Labin
- 1. mjesto na PH u semicontactu za dječake, kategorija plus 32 kg.

4. Marino Faraguna – KBK „Budokai” Labin
- 1.mjesto na Prvenstvu Hrvatske za st.kadeti do 47 kg u lightcontactu i semicontactu
- Nastup u reprezentaciji Hrvatske na EP gdje je u semicontactu stariji kadeti osvojio 5. mjesto.


NAGRADA ZA ŽIVOTNO DJELO: g. Ljubomir Vilić i
posthumno – g. Mirko Banak


Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

1. Remzo Zalihić – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
2. Dean Čakić – Sanjin Vozila, seniori TK „Albona Extreme“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić.
3. Branko Biočić – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
4. Robi Fonović – Alen Griparić, MNK „Albona“, U-9 NK „Rudar“, Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Diego Datos.
5. Adriano Šćulac – Sanjin Vozila, nije dao glas za najbolje momčadi ili ekipe, Domagoj Josip Kubaj, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić.
6. Eni Babić - Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
7. Josip Štemberga – Sanel Tubić, seniori NK „Rudar“, U-9 NK „Rudar“, Mateo Načinović, Natali Zahtila, Josip Faraguna
8. Mauro Vidali - Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Nermin Bijelić, Natali Zahtila, Diego Datos
9. Tamara Klapčić – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Nermin Bijelić, Natali Zahtila, Diego Datos
10. Fajdo Begović – Sanjin Vozila, seniori NK „Rudar“, U-9 NK „Rudar“, Haris Alić, Natali Zahtila, Valdi Šumberac
11. Lučano Sošić – Sanjin Vozila, seniori TK „Albona Extreme“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Jospi Faraguna
12. Ernison Šurković – Sanjin Vozila, seniori NK „Rudar“, U-9 NK „Rudar“, Domagoj Josip Kubaj, Francesca Pappalardo, Josip Faraguna
13. Muhamed Aličajić – Sanjin Vozila, seniori TK „Albona Extreme“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.
14. Đulijano Kos – Robi Šujević, TK „Albona Extreme“, Minići RU „Mladi Rudar“, Domagoj Josip Kubaj, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić
15. Romano Grižančić – Robi Šujević, MNK „Albona“, Minići RU „Mladi Rudar“, Mateo Načinović, Francesca Pappalardo, Franko Zidarić
16. Alen Paliska – Robi Šujević, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos
17. Đanluka Miletić – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos
18. Ksenija Vidali - Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos
19. Tomislav Martinčić – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, U-9 NK „Rudar“, Arian Agušaj, Francesca Pappalardo, Diego Datos
20. Patrik Franković – Alen Griparić, seniori RU „Mladi rudar“, Minići RU „Mladi Rudar“, Nermin Bijelić, Natali Zahtila, Diego Datos
21. Siniša Verbanac – Sanjin Vozila, seniori RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Arian Agušaj, Natali Zahtila, Diego Datos.