Pronađite nas i na:

123

123

123

123

Proglašeni najbolji sportaši Grada Labina za 2008. godinu

Jučer je, u 18.00 u Velikoj vijećnici Grada Labina održano 33. proglašenje najboljih sportaša Grada Labina.

 

Za najbolje su proglašeni slijedeći:

 

Najuspješniji sportaš: PAOLO KOS – RU „Mladi Rudar“ – 10 glasova ocjenjivačkog suda

MARKO BULIĆ – BBK „Istra Bike“ – 10 glasova

Najuspješnija sportašica: JOSIPA JELICA – ŽRK „Rudar“ – 17 glasova

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA: Šahovski klub „Labin“ – seniori – 10 glasova

 

NAJUSPJEŠNIJA MOMČAD ili EKIPA u mlađim kategorijama: Djevojčice ŽRK „Rudar“ – 18 glasova

Najveća muška sportska nada: LUKA PALISKA – SD «Albona» - atletska sekcija – 8 glasova

Najvećaženska sportska nada: KARLA JAKŠA – ŽRK „Rudar“ – 15 glasova

Najuspješniji trener: DIEGO DATOS – RU „Mladi Rudar“ – 8 glasova

 

POSEBNA PRIZNANJA:

 

Sportske udruge:

Malonogometni klub „Albona“ – 20. godišnjica rada i postojanja.

Školski športski klub „Duga“ – za osvajanje prvog mjesta na PH srednjih škola u rukometu

 

Pojedinci:

Ljiljana Štingl – ŽRK „Rudar“ – trener selekcije ŠŠK „Duga“, viceprvakinja Hrvatske i trener minirukometašica ŽRK„Rudar“, viceprvakinja Hrvatske

Lučano Sošić – TK „Albona Extreme“ –prvak Hrvatske u aquatlonu

Mataija Gršo – BBK „Istra Bike“ – prvak Hrvatske u MTB maratonu i osvajač Kupa

Marino Faraguna – KBK „Budokai Labin“ – član reprezentacije na SP u Napulju

Bruno Juričić – DSM „Kvarner“ – dugogodišnji rad u DSM „Kvarner“

Paula Veličkovski – JK „Ippon“ – prva nositeljica crnog pojasa u Labinu

 

NAGRADA ZAŽIVOTNO DJELO:

 

Anton„Toni“ Gregorić

 

Glasovi članova Ocjenjivačkog suda:

 

    1. Remzo Zalihić – Marko Bulić, Paula Veličkovski, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Zdenko Batinić.
    2. Nenad Čakić – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Ana Dobrić, Slobodan Popović.
    3. Branko Biočić – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Karla Jakša, Slobodan Popović.
    4. Robi Fonović - Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Katarina Cukarić, Slobodan Popović.
    5. Adriano Šćulac – Paulo Kos, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Franko Mileta.
    6. Edi Juričić - Marko Bulić, Paula Veličkovski, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Franko Mileta.
    7. Josip Štemberga - Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Katarina Cukarić, Slobodan Popović
    8. Valner Franković - Paulo Kos, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Ana Dobrić, Franko Mileta
    9. Valdi Šumberac – Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Franko Mileta
    10. Gordana Šumberac – Marko Bulić, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Slobodan Popović
    11. Barbara Belušić – Paulo Kos, Paula Veličkovski, BBK „Istra Bike“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Zdenko Batinić.
    12. Edi Kodrin – Paulo Kos, Josipša Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Kristijan Matulja, Karla Jakša, Diego Datos.
    13. Tomislav Martinčić – Sedin Nadarević, Paula Veličkovski, ŠK „Labin“, Mlađi kadeti JK „Ippon“, Denis Aličajić, Karla Jakša, Diego Datos
    14. Mauricio Batelić - Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Katarina Cukarić, Franko Mileta
    15. Romano Grižančić – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Denis Aličajić, Ana Dobrić, Diego Datos
    16. Ivan Sprčić - Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Kristijan Matulja, Karla Jakša, Franko Mileta
    17. Doriano Lautizar - Paulo Kos, Josipa Jelica, RU „Mladi rudar“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Kristijan Matulja, Karla Jakša, Diego Datos
    18. Robert Bertović - Paulo Kos, Josipa Jelica, ŠK „Labin“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Diego Datos
    19. Robert Faraguna – Marko Bulić, Josipa Jelica, BBK „Istra Bike“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Luka Paliska, Karla Jakša, Slobodan Popović
    20. Ljubomir Buršić - Paulo Kos, Josipa Jelica, TK „Rabac“, Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša, Diego Datos
    21. Siniša Verbanac – Marko Bulić, Josipa Jelica, ŠK „Labin“,Djevojčice ŽRK „Rudar“, Antonio Stepčić, Karla Jakša